Unimax Bir Adım HCG Gebelik Hızlı Testi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Unimax
Sertifika: ISO 13485:2016,EC Certificate
Model numarası: şerit
Min sipariş miktarı: 10000 kutu
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 50 adet / kutu, 40 kutu / karton
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200.000 adet
Vurgulamak:

Bir Adım HCG Gebelik Hızlı Testi

,

Unimax Gebelik Hızlı Test Şeridi Kiti

,

Unimax HCG Testi

Yüksek Doğruluklu İdrar ve Serum numunesi Gebelik Hızlı Test Şeridi Kiti (Bir Adım HCG Gebelik Hızlı Testi)

Açıklama:

Bir Adım HCG Gebelik Hızlı Test Kiti, gebeliğin erken tespitine yardımcı olmak için idrarda insan koryonik gonadotropinin (HCG) kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.Test, bir işaret izleyici olarak koloidal altın işaretli anti-HCG-a monoklonal antikor ile nitroselüloz membran üzerinde bir monoklonal HCG-antikoru ve keçi anti-fare IgG'si içeren antikorları kullanır.Reaktif, çift antikorlu sandviç yöntemi ve altın immünokromatografi testi prensibine göre idrardaki HCG'yi tespit etmek için kullanılır.Kaplanmış film üzerinde gösterilen reaksiyon sürecini kontrol eden bir kontrol hattı (C) vardır.Test edilen numunenin HCG (İnsan Koryonik Gonadotropini) içerip içermediğini belirlemek için test çizgisinin (T) görünümüne dayanır.

Kullanım amacı:

Reaktif, çift antikorlu sandviç yöntemi prensibine göre idrar / serum içindeki HCG'yi kalitatif olarak tespit etmek için kullanılır.
İnsan koryonik gonadotropin (HCG), α ve β protein alt birimleri de dahil olmak üzere, döllenmeden kısa bir süre sonra gelişmekte olan plasenta tarafından üretilen bir glikoprotein hormonudur.İşlevi, embriyo bağlanması ve embriyo implantasyonu için uygun endometriumu korumak için korpus luteumu progesteron üretmeye devam etmesi için uyarmaktır.Normal gebelikte HCG, gebe kaldıktan 4 ila 5 gün sonra üretilebilir, HCG seviyeleri doğuma kadar çok hızlı yükselmeye devam eder, yaklaşık 8-10 hafta içinde gebeliğe kadar zirve yapar ve doğumdan 2 hafta sonra normal seviyeye düşer.

ANA BİLEŞENLER Temel bileşenler: Numune pedi, koloidal altın işaretli ped, nitroselüloz membran, emici kağıt ve PVC levha.
HCG-α monoklonal antikor ile kaplı kolloidal altın işaretli ped, HCG-monoklonal antikor ile kaplı nitroselüloz membran, keçi anti-fare IgG ile kaplanmış kontrol hattı.
SAKLAMA VE SON KULLANMA Kapalı poşet içinde paketlenmiş haliyle 4-30 ° C'de saklayın, sıcak ve güneş ışığından kaçının, kuru yerde, 24 ay geçerlidir.DONDURMAYIN.Yüksek sıcaklık veya donma-çözülmeyi önlemek için sıcak yaz ve soğuk kış aylarında bazı koruyucu önlemler alınmalıdır.
Sınırlı 1. Reaktif, tüm kalitatif saptama reaktifleri gibi yalnızca tarama testleri için kullanılabilir.
2. HCG konsantrasyonu bu kalitatif test ile belirlenemez.
3. Bu reaktif, kalitatif tarama testi için tasarlanmıştır.Doğrulanmış bir gebelik teşhisi, tüm klinik ve laboratuvar bulguları değerlendirildikten sonra yalnızca bir doktor tarafından yapılmalıdır.
4. Ektopik gebeliğin HCG seviyeleri testin duyarlılık seviyesinin altında olduğunda yanlış negatif sonuçlar ortaya çıkabilir.Gebelikten hala şüpheleniliyorsa, bir b-mod ultrasonografi teşhisi önerilir.
Kullanım: Test cihazını torbanın ortasından çıkarın.Kapağın yuvarlak ucunu bir elinizle tutun.Orta akış kapağını çıkarmak ve emiciyi açığa çıkarmak için diğer elinizi kullanın.HCG Gebelik ürik test şeritleri
Emici ucu aşağı doğru çevirin;Emici ucu tamamen ıslanana kadar en az 10 saniye boyunca idrar akışına koyun.Ok işaretini geçerek idrar yapmayın.Aksi takdirde idrarınızı temiz bir bardağa toplayabilir ve emici pedin yarısını en az 5 saniye idrara batırabilirsiniz.HCG ürik test şeritleri
Cihazı yeniden kapatın ve renkli bantların görünmesini bekleyin.Sonucu üç dakika içinde okuyun.

Sonuç Okuma:

1. Pozitif (Hamile): Kontrol çizgisinde (C) ve test çizgisinde (T) iki farklı renkli çizgi görünür;

2. Negatif (Hamile Değil): Yalnızca kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi görünür;

3. Geçersiz: Test çizgisi bölgesinde (T) bir çizgi görünse bile, 5 dakika içinde kontrol bölgesinde (C) hiçbir renkli çizgi görünmez.Testi yenisiyle tekrar etmelisiniz.HCG Gebelik ürik test şeritleri.

Dikkat:

1. Lütfen geçerlilik süresi içinde kullanın.

2. Nemden etkilenmemek için orta akımı havaya çok uzun süre koymayın.

3. Bu ürün renk körü ve renkleri zayıf olan kişiler için geçerli değildir.

4. Doğum kontrol ilaçları almak test sonucunu etkileyecektir.3 ay süreyle kontraseptif ilaç almayı bıraktıktan sonra test yaptırmalısınız.HCG ürik test şeritleri.

5. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

6. Kuru ve gölgeli bir yerde 4 ° C-30 ° C'de saklanır.Dondurmayın.

7. HCG Gebelik testi.

 

Unimax Bir Adım HCG Gebelik Hızlı Testi 0

 

 

 

İletişim bilgileri
Forest Ning