650mm Kardiyoloji Stetoskop Tek Kullanımlık Tıbbi Aletler

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Unimax
Sertifika: ISO13485:2016,EC Certificate
Model numarası: Çift
Min sipariş miktarı: 1000pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 100 adet / karton
Teslim süresi: 20 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 2000 adet
Malzeme: Paslanmaz çelik boyut: 650mm
Çap Göğüs Parçası: 48mm stil: kulak askısı
Uygulama: akciğerler için akustik teşhis
Vurgulamak:

650mm Kardiyoloji Stetoskop

,

kulak askısı Kardiyoloji Stetoskop

,

Unimax Kardiyoloji Stetoskop

Çift Başlı Tıbbi Kardiyoloji Stetoskop Tıbbi Alet

Açıklama:

Klasik Tıbbi Çift Başlı Kardiyoloji Stetoskop, hemşire veya doktor üniformasının ortak bir parçasıdır.Fiziksel muayenenin bir parçası olarak kullanılan stetoskop, vücudumuzda başka türlü sadece kulakla duyulamayacak bazı sesleri duymalarına yardımcı olabilir.Stetoskopu nereye koyduklarına bağlı olarak bağırsakların, akciğerlerin ve hatta bir arterden geçen kanın sesini duyabilirler.

Stetoskop kafası, Alüminyum Alaşımlı hafif tek kafalı 14.4 mm stetoskop diyaframdan, 47 mm çapından, ultra ince fiber arayüz stetoskop diyaframlı 40 mm etkin çapından yapılmıştır, kalp ve akciğer sesleri üzerinde amplifikasyon etkisi ve yüksek frekans tespiti üretebilir Kan basıncı ölçer (masa) kol kemerinin takılması için sağlam, eğik ağız düz oskültasyon başlığı.Kan basıncı ölçümü için çok uygundur.
Kulak askısı: Kulak askı tertibatı krom kaplı alüminyum alaşımlı tüp (çap 5 mm) ve yaylı çelik sacdan yapılmıştır ve PVC kulak tıkacı ile donatılmıştır.Manganlı çelik sac ile yaylı çelik sac, el serbest yüz yüzünün farklı boyutuna göre ayarlanabilir;Yumuşak kulak tıkacı ve kulak kanalı öpücüğü gizli kombinasyonu, yumuşak ve rahat, kulakta baskı hissi yaratmayacaktır.
Kılavuz tüp: PVC malzeme kullanan, kırılması kolay olmayan, yaşlanmayı geciktiren, yapışkan olmayan, yüksek yoğunluklu ve alerjik emülsiyon bileşenleri içermeyen 580 + 10mm Y tipi kılavuz tüp uzunluğu.

Uygulama:

Klasik Medikal Çift Başlı Kardiyoloji Stetoskop, akustik olarak üstün paslanmaz çelikten yapılmıştır; Stetoskop, akustik bütünlük ve netlikle kalp, akciğer ve Korotkoff seslerinin doğru oskültasyonunu sağlar.Ergonomik tasarım, uzun süreli kullanımda bile doktor ve hasta için rahatlık sağlar.Stetoskop, benzersiz performans, dayanıklılık ve estetiğe sahip birinci sınıf bir teşhis aletidir.

Yapısı:

Dinleme parçası: El yapımı paslanmaz çelik çift kafalı dinleme parçası, en yüksek performans ve dayanıklılık için hassas bir şekilde işlenmiştir ve elde cilalanmıştır.Yeşil gösterge noktalı tam dönüşlü akustik valf gövdesi, kullanıcının aktif ses kanalını kolayca tanımlamasını ve sesi kapatmasını sağlar.

Akustik tüp: Daha kalın, daha yoğun, lateks içermeyen PVC'den yapılmış Y konfigürasyonlu yapışmaz akustik tüp, üstün ses iletimi için yalıtım sağlar ve tekrar tekrar kullanımdan kaynaklanabilecek çatlama ve aşınmayı önlerken ortam gürültüsünü dışarıda bırakır.Ortalamadan daha uzun uzunluk, sağlık profesyoneli ve hasta arasında rahat bir alan sağlar.

Kulaklık: El cilalı, önceden açılı paslanmaz çelik kulaklık, dayanıklılık ve özel uyum için patentli dahili çift yapraklı yay yapısına sahiptir.Yumuşak kulaklık uçları (standart ve küçük boyutlarda mevcuttur) hijyenik amaçlar için şeffaftır ve uzun süreli kullanım sırasında konfor sağlarken yabancı gürültüyü engellemek için kulağa uygundur.

Birlikte Verilen Aksesuarlar: 1 set kulaklık ucu, yedek ultra hassas diyafram.

650mm Kardiyoloji Stetoskop Tek Kullanımlık Tıbbi Aletler 0

 

İletişim bilgileri
Forest Ning