Bizimle iletişim kur
Forest Ning

Unimax Medical Products Co., Ltd

  • Unimax Medical Products Co., Ltd
  • Unimax Medical Products Co., Ltd
  • Unimax Medical Products Co., Ltd
  • Unimax Medical Products Co., Ltd
  • Unimax Medical Products Co., Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar Unimax No. Çalışanları 400~450
Yıllık satış 18 millions-25 millions Yıl kurulan 2002
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

2002 yılında kurulan Unimax Medical Proudcts Co., Ltd., 18 yılı aşkın süredir tek kullanımlık dokunmamış ve plastik ürünler, cerrahi sargı ve tıbbi aletlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış bir üreticidir.

Tüm ürünlerimiz ISO13485 ile uyumludur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.Ortalama olarak 400'den fazla çalışanımız var, bu yıllık rakam 16 milyon doları aşıyor ve şu anda Almanya, Japonya, İtalya, İspanya, kuzey ve güney Amerika, Avustralya gibi dünya çapında üretimimizin% 90'ından fazlasını ihraç ediyoruz.Tam donanımlı tesislerimiz ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.Çin'in ulaşım erişimiyle en büyük nehir limanlarından biri olan Wuhan yakınlarında bulunuyoruz.

 
Sertifikalarımız:
 
Çin Unimax Medical Products Co., Ltd şirket Profili 0
Geçmiş

Çin Unimax Medical Products Co., Ltd şirket Profili 0

Hizmet

yer

1) Unimax, mükemmel endüstri tedarik zinciri ve uygun işçilik maliyetiyle dünyanın en büyük dokuma olmayan ürün üretim üssü olan Hubei Eyaleti, Xiantao Şehrinde elverişli bir konuma sahiptir.Denize bağlanan Yangtze Nehri üzerinden kapıdan kapıya rahat ve hızlı ulaşım ile Çin'in en büyük nehir limanlarından biri olan Wuhan'a yakın.

 

Üretici firma

2) 20.000 m2'lik bir arsa alanını kapsayan fabrikamız2, bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahip yaklaşık 400 kalifiye işçiye sahip olup, lider üreticilerden biri haline gelmektedir.

Üretim kapasitesi ayda 60 konteynerdir (40ft) ve potansiyel müşterilerimiz için her zaman% 5 yedek kapasite yapmaktayız.

 

Japonya Standart Yönetimi

3) Fabrikamız, Japonya Standardına göre toz olmayan atölyede yüz maskesi için otomatik bir üretim hattı başlattı.Tüm yönetim ekibimiz, kalite kontrol yeteneğimizi sürekli olarak geliştirmek için Japonya'da iyi eğitilmiştir;

 

Sertifikasyon

4) Tüm ürünlerimiz ISO ve CE sertifikalıdır ve yüz maskesi için NELSON TEST, tulumlar ve Walmart Denetim raporu için TYPE5 / 6 gibi tanınmış uluslararası kuruluşların testlerini geçmiştir.

 

Sıkı Kalite Kontrolü

5) Kaliteyi her zaman ilk sıraya koyar ve kalitemizden gurur duyarız.Üretimin tüm aşamalarında sıkı kalite kontrolü. Fabrikamızda 10 kalite denetçisi ile 5 atölye ve QC yöneticisi tarafından yönetilen bir laboratuvar bulunmaktadır.Tüm personelimizin yaklaşık% 3'ünü oluşturan kaliteli personel sayısı, bu alandaki diğer tedarikçilerden çok daha fazladır.

 

Çeşitli ürün ve tasarım kabiliyeti

6) Fabrikamız, tıbbi, endüstri, gıda ve güzellik endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan önlük, kep, ayakkabı kılıfı, yüz maskesi ve gazlı bez gibi çeşitli tek kullanımlık tıbbi ürünler üretebilmektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tasarım yapmak için özel bir Ar-Ge departmanı ekibi.

 

Ünlü müşterilerin tedarikçisi

7) Güvenilir bir fabrika olarak, İtalya'dan Artsana, Almanya'dan Lohmann & Rauscher, Fransa'dan Tetra Medical, ABD'den Pharmed Group, Belçika'dan Ontex, Tamagawa gibi dünya çapında bazı ünlü müşterilerle 10 yılı aşkın süredir iş yapıyoruz. Japonya'dan vb.

 

Harika bir çalışma ortamı

8) Depomuzu genişletmek ve atölyemizi son yıllarda 5S yönetimini karşılayacak şekilde yeniden dekore etmek gibi fabrika çalışma ortamımızı sürekli iyileştirdik ve bunu memnuniyetle yapacağız.

 

Rekabetçi fiyat

9) Müşterilerin her zaman beklediği gibi maliyeti düşürmek için gelişmiş tesisler sunarak verimliliğimizi artırmaya kararlıyız.Örneğin, el yapımı yerine Velcros dikmek ve çarşaf katlamak için makineler satın aldık.

 

Ticaret şirketi

10) Ayrıca, biz de ticaret şirketi olarak, 25 yıldan fazla bir süredir bu alanda, profesyonel bir satış ekibiyle müşterinin ihtiyaçlarını birinci önceliğe koyuyoruz.Müşterinin çok fazla zaman kazanmasına yardımcı olmak için çeşitli ürün yelpazesi sağlanabilir. ve iş riskini azaltır.

Ekibimiz